Kõrge Kvaliteediga LC/SC/FC/ST Ühe-Kliki Cleaner Vahend 1,25 mm ja 2,5 mm Fiber Optic Cleaning Pen 800 Puhastab fiiberoptiliste Cleaner

Uus Hea pakkumine
€10.05 €7.44
  • IDw85
  • SaadavusOn laos
  • Märksõnadlõikur fiiberoptiliste, apc ks, KIUDAINEID, sm watt, fiiberoptiliste, st kleebis, fiber optic strippar, apc-liides, fiber laser pen, UPC

TEADE:

1.Ostja vastutab tolli-ja kohaliku impordi maksud jne.Hind siin ei ole

sisaldab sihtkoha tasu ostja pool.

2.Tähtis!!!Kallis Brasiilia klient, palun jätke oma CPF või CNPJ pärast tellimuse number

et

3.Mõned sepcial riigid, nagu Brasiilia, Mehhiko, E-pakettaknad ja Hiina Post tarneaeg võib

umbes 20-90 päeva

Toote Tutvustus

tulemuslikkuse kaasaskantav üks kiu otsas nägu puhtamaks.Puhastatav sisestage optiline liides ferrule lõpus nägu (naine) on adapter, saate kasutada ka optiline liides ferrule lõpus nägu (mees) sobitamine tarvikud cleaner otse connector pistik Tööpõhimõte on väga lihtne kasutada võib jätkuvalt saada kvaliteetset puhastus tulemused; Üks saab puhastada fiiber lõpus küljed, 800 või rohkem; Materjal: antistaatiline vaik; Puhtust 95% või rohkem; Vesi ja õli puhastus tulemused kui tavalised puuvillast tampooni puhastus varras; Seal on 2,5 mm (puhastatav SC / FC / S) ja 1,25 mm (puhastatav LC / MU) kahes suuruses; Lihtne kasutada, kaasas kanda, viska-viska; Pärast seda, kui puhastamine on lõpetatud, "klõpsake" heli küsib;

Meil on tööl 6 Päeva nädalas kell 7:00 - 23:00 esmaspäevast - pühapäevani Pekingi Aeg.

Tänu oma äri!

Toote Tutvustus

tulemuslikkuse kaasaskantav üks kiu otsas nägu puhtamaks.Puhastatav sisestage optiline liides ferrule lõpus nägu (naine) on adapter, saate kasutada ka optiline liides ferrule lõpus nägu (mees) sobitamine tarvikud cleaner otse connector pistik Tööpõhimõte on väga lihtne kasutada võib jätkuvalt saada kvaliteetset puhastus tulemused; Üks saab puhastada fiiber lõpus küljed, 800 või rohkem; Materjal: antistaatiline vaik; Puhtust 95% või rohkem; Vesi ja õli puhastus tulemused kui tavalised puuvillast tampooni puhastus varras; Seal on 2,5 mm (puhastatav SC / FC / S) ja 1,25 mm (puhastatav LC / MU) kahes suuruses; Lihtne kasutada, kaasas kanda, viska-viska; Pärast seda, kui puhastamine on lõpetatud, "klõpsake" heli küsib;

  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Brändi Nimi: Joinwit
  • Sertifitseerimine: CE
  • Suurus: 20cm
  • Pistiku Tüüp: SC/APC
  • Päritolu: CN(Päritolu)

Seotud tooted

100tk/palju KS Singlemode fiiberoptiliste Adapter KS Naine SC Naine APC UPC Simplex Fiber Optiline Koppel Pistiku Adapter

100tk/palju KS Singlemode fiiberoptiliste Adapter KS Naine SC Naine APC UPC Simplex Fiber Optiline Koppel Pistiku Adapter

€19.89 €16.91

100tk fiiberoptiliste KS KS Simplex Optiline Koppel Adapter Koos Flantsiga Rakendus: 1.Telecome võrk 2.CATV võrgu 3.Ethernet võrgu 4.Optiline side Seadmeid Kirjeldus: Toote Tüüp KS FC ST LC Adapter Režiim Ühemoodilisi Multi mode Sisendsumbuvus On ≤0,2 dB Kuni 0.3 dB Return Loss ≥45dB -- -- Paaritumine

ER-10 Elektroodid Sumitomo Tüüp-39 TÜÜPI-66 TÜÜPI-81C-T-600C fiiberoptiliste Fusion Splicer Elektrood

ER-10 Elektroodid Sumitomo Tüüp-39 TÜÜPI-66 TÜÜPI-81C-T-600C fiiberoptiliste Fusion Splicer Elektrood

€38.54 €19.27

Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe, mis tahes küsimuses, pls võtke +86 15951880639 (WhatsApp) Kohaldatava forType-39 TÜÜPI-66 TÜÜPI-81C-T-600C 400Sfusion splicer Kirjeldused Fujikura Vaba Elektroodid: 1.ELCT2-20A -Elektroodid Fujikura FSM-17S,17R,18S,18R,50S,50R,60S,60R FusionSplicers 2. ELCT1-25 - Elektroodid Fujikura FSM-45, 45F, 40F, 40S,30NDATES, 40PM, 20PMII,20PM,20CSII,20CS,20C

LODFIBER GLC-BX-U/GLC-BX-D CI-S-CO-Ühilduva 1.25 G 1310/1490nm BiDi 10km Transiiver

LODFIBER GLC-BX-U/GLC-BX-D CI-S-CO-Ühilduva 1.25 G 1310/1490nm BiDi 10km Transiiver

€21.78

GLC-BX-U/GLC-BX-D CISCO Ühilduv 1.25 G 1310/1490nm BiDi 10km Transiiver Ühe paari hind. Osa Number: GLC-BX-U/GLC-BX-D Ühilduv: CISCO Andmete Kiirus: 1,25 G Lainepikkus: 1310nm/1490nm Pistik: Ühe LC Kaabli Tüüp: SMF Reach Distants: 10km Töötemperatuur: 0°C kuni 70°C Rakendused: Fast Ethernet, Gigabit Fibre Channel, MSA Nõuetele

2tk/lot RS422, et kiudoptilised Modem Singlemode KS 20km rs422 ethernet-fiber converter

2tk/lot RS422, et kiudoptilised Modem Singlemode KS 20km rs422 ethernet-fiber converter

€34.34

Toote Tutvustus Serial optiline transiiver on tuntud ka optilise andmete transiiver.Serial optiline transiiver (optiline andmed transiiver) aitab edastada RS232 signaali, RS422 signaali või RS485 signaali optiline kiud, mida selle muundamine optiline signaal ja optiline liides on FC kruvi liides, mida saab üheaegselt toetust 2-channel RS-485 andmete või 1-channel RS-422 andmed, null-latency automaatne

KELUSHI 100tk KS APC kiire connector / fiber optic kiire connector / fiiberkaabli kiirühendus, Tööriistad

KELUSHI 100tk KS APC kiire connector / fiber optic kiire connector / fiiberkaabli kiirühendus, Tööriistad

€29.91 €27.22

LODFIBER AGM734 N-E-T-G-E-A-R-Ühilduv 1000BASE-T / SFP Vask RJ-45 100m Transiiver

LODFIBER AGM734 N-E-T-G-E-A-R-Ühilduv 1000BASE-T / SFP Vask RJ-45 100m Transiiver

€12.57

NETGEAR AGM734 Ühilduv 1000BASE-T / SFP Vask RJ-45 100m Transiiver 100% Ühilduv 1000BASE-T / SFP-RJ45 100m transiiver Tehnilised andmed: Osa number: AGM734 Kujutegur: SFP Seadme Tüüp: Saatja moodul Rakendus: 1000BASE-T Andmete edastuskiirus: 1Gbps Max Kaugus: 100m Liides: RJ45 Töötemperatuur: 0~70 °C Vastab MSA SFP Spetsifikatsioon

DVP inglise menüü Kiudaineid Fusion pleisse masin DVP-760H fiiberoptiliste Fusion Splicer DVP760H 760 FTTH Optilise kiu fusion welding

DVP inglise menüü Kiudaineid Fusion pleisse masin DVP-760H fiiberoptiliste Fusion Splicer DVP760H 760 FTTH Optilise kiu fusion welding

€1 575.05 €771.78

Inglise menüü Kiudaineid Fusion pleisse masin DVP-760H fiiberoptiliste Fusion Splicer DVP-760H FTTH Optilise kiu fusion welding DHL Ma kinnitan teile, et meie toodete kvaliteeti, et tagada, et me anname teile parimat teenust, et tagada kiireim kohaletoimetamine, kõige turvalisem viis, et pakkuda kaupu sinu kätes!Kui teil on küsimusi pärast toote, või on kvaliteediga probleeme, palun ärge sattuge paanikasse, ei julgelt esitada